Aktualna edycja

Mimo ryzyka wprowadzenia jesienią bieżącego roku ograniczeń związanych z sytuacją epidemiczną, Krajowa Rada Notarialna podjęła decyzję o organizacji 11. edycji Dnia Otwartego Notariatu, która odbędzie się w dn. 28 listopada 2020 r. w wyznaczonych wcześniej lokalizacjach. Mamy nadzieję, że akcja będzie możliwa do zorganizowania w dotychczasowej formie bezpośrednich, indywidualnych spotkań z notariuszami. Gdyby jednak wirus pokrzyżował pierwotne plany, odbędzie się ona w formie rozmów telefonicznych. Z przyjemnością informujemy, że 11. edycji DON będzie – wzorem lat ubiegłych – towarzyszyła akcja Bezpłatny Wykład Notariusza na Uniwersytecie Trzeciego Wieku.
O szczegółach organizacyjnych będziemy informować na bieżąco.

Podczas ubiegłorocznej, 10. edycji Dnia Otwartego Notariatu ponad 600 notariuszy w 29 miastach w Polsce udzieliło informacji prawnych ponad 3,5 tysiąca osobom. Statystki te – po raz kolejny – potwierdzają ogromną potrzebę edukacji prawnej. Samorząd notarialny dostrzegł ją już 11 lat temu – od tego czasu, zawsze w ostatnią sobotę listopada, organizowany jest Dzień Otwarty Notariatu, w czasie którego rejenci w indywidualnych rozmowach dzielą się wiedzą niezbędną do podjęcia ważnych życiowych decyzji, ale także pozwalającą ustrzec się przed nieuczciwymi praktykami.

Organizatorem Dnia Otwartego Notariatu jest Krajowa Rada Notarialna we współpracy z izbami notarialnymi.

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.06 s.
X

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, by pliki cookies były zapisywane na dysku, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki.