Aktualna edycja

Mimo ryzyka wprowadzenia jesienią bieżącego roku ograniczeń związanych z sytuacją epidemiczną Krajowa Rada Notarialna podjęła decyzję o organizacji 11. edycji Dnia Otwartego Notariatu, która odbędzie się tradycyjnie w ostatnią sobotę listopada.

Nie odbędzie się ona jednak w dotychczasowej formie, tj. bezpośrednich spotkań z osobami zainteresowanymi uzyskaniem informacji o czynnościach notarialnych – dane o wysokiej liczbie dziennych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz opinie ekspertów skłoniły KRN do przeniesienia akcji do mediów społecznościowych oraz do zorganizowania dyżuru telefonicznego w siedzibach rad izb notarialnych w sobotę 28 listopada w godzinach 10-16.

Jednocześnie kontynuujemy przygotowania do towarzyszącej DON akcji „Bezpłatny wykład notariusza na uniwersytecie trzeciego wieku” organizowanej we współpracy z UTW w całej Polsce, wierząc, że taka forma spotkań z notariuszem – przy uwzględnieniu wszystkich niezbędnych rygorów sanitarnych – pozostanie możliwa.

Mamy nadzieję, że w obecnej sytuacji DON w zaproponowanej formie spełni Państwa oczekiwania i zaspokoi potrzebę pozyskania informacji prawnych niezbędnych do podjęcia ważnych życiowych decyzji i pozwalających ustrzec się przed nieuczciwymi praktykami.

Organizatorami Dnia Otwartego Notariatu są Krajowa Rada Notarialna oraz izby notarialne.

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.02 s.
X

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, by pliki cookies były zapisywane na dysku, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki.